Księga gości

„Kiedy wkurzy Cię żona,
kiedy głód Cię pokonał,
kiedy chandra nie znika-
wstąp do „KARPIKA

Jak gminna niesie wieść,
tu możesz dobrze zjeść.
I gości jest zawsze bez liku,
bo pysznie jest w „KARPIKU”.

Dziękujemy za wszystkie udane spotkania z rybką w starym Karpik’u i życzymy sukcesów w Nowej, pięknej siedzibie, tego samego klimatu życzliwości i gościnności, udanych połowów.”- Kasia Szymańska, p. Szymański, Bożena Sobecka Walendów, 29.08.2015 r.

„Bardzo cieszymy się z otwarcia nowego lokalu. Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze w życiu i w pracy, dużo dobrych gości, którzy tak jak my będą mieli „ karpia w sercu.” Stali klienci Bożenka i Janusz z Milanówka 07.09.2015 r.

„Jest ok. przyjaciele z Pruszkowa.” p.Kaczorowski z żoną , „ Oczko”

„Bardzo smaczne świeże jedzenie, obsługa fajna.” p. Łukaszewicz

„Życzymy wszystkiego dobrego z okazji otwarcia nowego lokalu, dużo klientów takich starych sprawdzonych jak my, oraz wielu nowych Pomyślności !!!” Monika i Krzysztof 10.09.2015 r.

„Pięknie, wspaniale. Wszelkiej pomyślności.” 11.09.2015 r.

„God bless KARPIK.” B.O. 15.10.2015 r.

„Cieszymy się że znów możemy zjeść pysznego suma. Miło nam, że tym razem w tak komfortowych warunkach. Wystrój bardzo nam się podoba. Jest jasno i przestronnie a rybka jak zawsze smaczna i to bardzo smaczna. Życzymy dużo klientów i cały czas tak miłego uśmiechu.” Jola P. i Janina W.

„Bardzo mi się podoba nowy KARPIK i jest bardzo ! smacznie” Maja Krzemińska

„Gratulujemy Państwu doskonałego pomysłu, świetnego wykonania, dużo klientów i wielu lat pracy w nowych wspaniałych warunkach.” Jola i Zbyszek z Centrum Mody

„Dziękujemy za wspaniałe ryby, na pewno tutaj wrócimy !!!”Monika+Zbyszek Seattle,Wa

„Doczekaliśmy się urokliwego miejsca, trwało długo ale warto! Życzymy dalszych wspaniałych pomysłów w menu.” Baśka i Roman K. 29.09.2015 r.

„Najlepsza rybka w Warszawie, piękny lokal , aby tak dalej, POWODZENIA Piotr K.. 18.09.2015 r.

„Pyszna ryba, lepszej nie jadłem. I ♥ Fish.” Kuczyński

„Byłam w tej restauracji i bardzo mi się w niej podoba.” Weronika M. 27.09.2015 r.

„Przychodzimy średnio co miesiąc – rybki słynne nie tylko na Mazowszu, ale także nad morzem ! Słyszeliśmy pochwały od znajomych w Gdańsku. Dziękujemy i trzymamy kciuki, oby restauracja się rozwijała – piękny nowy lokal, z dumą przyprowadzam zagranicznych znajomych. „ Olga 01.10.2015 r.

„ Dziękujemy za wspaniałą rybkę” Piotruś i Ola 07.10.2015 r.

„ Dobra passa trwa nadal. Wszystko co najlepsze zostało wniesione do nowego wspaniałego lokalu, które triumfuje, charakterem wystroju i estetyką. Dziękujemy za stworzenie miłej atmosfery, sprawnej obsługi.” stali bywalcy J.A.

„Miło pysznie i przytulnie Karpik – palce lizać  Dziękujemy” Paulina i Przemek K.. York,UK.

„Byłam, jadłam, dziękuję.” Marysia Dz.

„Bardzo miło i smacznie, świeżutkie rybki, będziemy wracać. Obsługa bardzo miła. Dziękujemy.” Ewa, Tereska, Gabrysia, Bogdan, Witek, Jaś i Pawełek buźka

„Bardzo miło jak zawsze, piękne wnętrze, wspaniała kuchnia.” Serdecznie gratuluję Małgorzata G. 18.10.2015 r.

„Delektujemy się tymi smakami od prawie 30 lat. Tym razem do smaków na języku doszły smaczki nowego wnętrza – siedziby okazałej wiążącej nas mocno z naturą, wodą, niebem, radością, wolnością … od problemów zdrowotnych.” To wszystko co moja żona napisała, to prawda. To nasza ulubiona restauracja i taką pozostanie. Życzymy powodzenia Jerzy Bralczyk 27.10.2015 r.

„Pyszniejszej rybki w życiu nie jedliśmy.” Monika i Remigiusz J. 30.10.2015 r.

„Super! Bravo! Молоgцы! Вкусно! Вкусно! 06.11.2015 Казахстан

„Pewien Karp dostąpił sławy, przyjeżdżają do niego nie tylko z Warszawy. Kiedyś Bralczyk, Wodecki i Jagielski, przyjechali podobno na jednym rowerze, choć w to ostatnie nie bardzo wierzę.” wielbiciel Karpia bez wędki! Tony W. z Daniłą 07.11.2015 r.