O nas

Każda wiarygodna Firma istniejąca na rynku posiada stronę internetową.
Przeglądając, a jest ich setki, miliony, to niemalże dzieła sztuki, kolorowe, migające można by powiedzieć prawie tryskające zapachem.
Wszyscy chcą pokazać się z najlepszej strony opisując swoją działalność, początki, łącznie z cenami swoich usług czy potraw.

Nasz „KARPIK” istnieje od 1978r., to prawie 40 lat żywimy rybą już trzecie pokolenie a strony www do tej pory nie posiadamy.
Zastanawiając się dziś jak powinna wyglądać nasza elektroniczna strona a przede wszystkim próbując rysować historię naszej Firmy.

ZATRZYMAŁAM SIĘ.
Przecież Nasi Kochani Klienci znają nas doskonale, czyli nas właścicieli, naszych pracowników, nasze możliwości gastronomiczne, naszą historię, opisują prawie jak legendę a my rozpoznajemy ich dzieci i wnuki A WIĘC PO CO skoro istniejemy na rynku tak wiele lat i nakarmiliśmy rybą miliony ludzi PO CO chwalić się swoją historią czy osiągnięciami.

Niech reklamują nas Ci co do nas przyjeżdżają od lat i Ci co przyjadą do nas dziś, chociażby z ciekawości zobaczyć nasz nowy budynek z piękną latarnią i nowymi potrawami rybnymi nie tylko smażonymi.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH.

Dołożymy wszelkich starań, aby wychodzący Konsument nigdy nie poczuł się rozgoryczony.
PRZYJEDŹ I PRZEKONAJ SIĘ CZY WARTO BYŁO. Smak świeżej i świeżo usmażonej ryby nie odda nawet najlepszy opis.
border

artykul_wyborcza                   gazetka_dora_metal              dyplom_kromet              podziekowania_starostwo

border